To my tworzymy
Business & Holiday Rent

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się korporacyjnym wynajmem nowych apartamentów na terenie Gdyni i Gdańska. W pracy dajemy z siebie 100% aby goście byli zadowoleni z naszych usług. Rozumiemy potrzeby klientów i to sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać ich wymaganiom. Stawiamy na dobre relacje, dzięki czemu zaufały nam firmy z całego Trójmiasta.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, łatwość w komunikacji oraz chęć by goście czuli się wyjątkowo w naszych apartamentach. Zapewniamy kompleksową obsługę na wysokim poziomie, dbamy o komfort naszych gości oraz wysoki standard mieszkań i poczucie bezpieczeństwa.

Relacje są najważniejsze

W pracy tworzymy domową atmosferę: wyrozumiałą, serdeczną i troskliwą. W takiej atmosferze praca staje się przyjemnością, a zadowolenie z tego, co robimy naturalnie przenosi się na relacje z naszymi gośćmi. W ten sposób zyskujemy to, na czym najbardziej nam zależy - zadowolenie osób, które odwiedziły nasze apartamenty.

Relacje w naszym zespole nie kończą się po wyjściu z biura, bowiem po pracy lubimy wspólnie - aktywnie spędzać czas. Osoby w naszym zespole, to wybuchowe połączenie różnych charakterów. Dzięki temu uzupełniamy się nawzajem, tworząc razem wyjątkową firmę.

Poznaj nasz Team

Jusia

Justyna Walaskowska

WŁAŚCICIELKA

Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona osoba, wiedząca wszystko o nieruchomościach - właścicielka BHRent.

Michał

Michał Walaskowski

WŁAŚCICIEL

Pomysłodawca BHRent. Michał wymyślił wizję przyświecającą działaniom firmy od jej początków do dzisiejszego dnia.

Adrian

Adrian Leniec

MANAGER

Jeśli czegoś nie wiesz - śmiało pytaj Adriana. To Adrian z największą odpowiedzialnością koordynuje całokształt działań firmy.

Kasia

Kasia Świtek

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Definiuje potrzeby i dobiera skuteczne rozwiązania dla klientów BHRent. Kasia dba by klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług.

Pati

Patrycja Nowek

DEKORATORKA WNĘTRZ

Zajmuje się w BHrent ubieraniem przestrzeni mieszkalnych, a przede wszystkim słuchaniem i dostosowaniem prac do sugestii klienta.

Monia

Monika Laskowska

Office manager

Projektuje i nadzoruje wykończenia mieszkań z portfolio BHRent. To jej rozwiązania techniczne sprawdzają się w codziennym życiu każdego z najemców.

Napisz do nas

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

  Materiały do pobrania

  Zapraszamy do kontaktu

  Zadzwoń lub napisz e-mail

  justynaphoto1-280x280

  Justyna Walaskowska

  Właściciel
  Phone: 509 870 342
  E-mail: justyna@bhrent.pl

  IMG_4670qs

  Adrian Leniec

  Manager ds. Nieruchmości
  Phone: 517157577
  E-mail: adrian@bhrent.pl