To my tworzymy
Business & Holiday Rent

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się korporacyjnym wynajmem nowych apartamentów na terenie Gdyni i Gdańska. W pracy dajemy z siebie 100% aby goście byli zadowoleni z naszych usług. Rozumiemy potrzeby klientów i to sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać ich wymaganiom. Stawiamy na dobre relacje, dzięki czemu zaufały nam firmy z całego Trójmiasta.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, łatwość w komunikacji oraz chęć by goście czuli się wyjątkowo w naszych apartamentach. Zapewniamy kompleksową obsługę na wysokim poziomie, dbamy o komfort naszych gości oraz wysoki standard mieszkań i poczucie bezpieczeństwa.

Relacje są najważniejsze

W pracy tworzymy domową atmosferę: wyrozumiałą, serdeczną i troskliwą. W takiej atmosferze praca staje się przyjemnością, a zadowolenie z tego, co robimy naturalnie przenosi się na relacje z naszymi gośćmi. W ten sposób zyskujemy to, na czym najbardziej nam zależy - zadowolenie osób, które odwiedziły nasze apartamenty.

Relacje w naszym zespole nie kończą się po wyjściu z biura, bowiem po pracy lubimy wspólnie - aktywnie spędzać czas. Osoby w naszym zespole, to wybuchowe połączenie różnych charakterów. Dzięki temu uzupełniamy się nawzajem, tworząc razem wyjątkową firmę.

Poznaj nasz Team

Michał

Michał Walaskowski

WŁAŚCICIEL

Pomysłodawca BHRent. Michał wymyślił wizję przyświecającą działaniom firmy od jej początków do dzisiejszego dnia.

Adrian

Adrian Leniec

MANAGER

Jeśli czegoś nie wiesz - śmiało pytaj Adriana. To Adrian z największą odpowiedzialnością koordynuje całokształt działań firmy.

Kasia

Kasia Świtek

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Definiuje potrzeby i dobiera skuteczne rozwiązania dla klientów BHRent. Kasia dba by klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług.

Pati

Patrycja Nowek

DEKORATORKA WNĘTRZ

Zajmuje się w BHrent ubieraniem przestrzeni mieszkalnych, a przede wszystkim słuchaniem i dostosowaniem prac do sugestii klienta.

Monia

Monika Laskowska

Office manager

Projektuje i nadzoruje wykończenia mieszkań z portfolio BHRent. To jej rozwiązania techniczne sprawdzają się w codziennym życiu każdego z najemców.

Napisz do nas

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

  Zapraszamy do kontaktu

  Zadzwoń lub napisz e-mail

  DOR_9594-Edit-Edit-e1589051295779-circle-1-circle

  Michał Walaskowski

  IMG_4670qs

  Adrian Leniec

  Manager ds. Nieruchmości
  Phone: 517 157 577
  E-mail: adrian@bhrent.pl