YouTube
Zgłoś Swoją
nieruchomość

Wśród zielonych terenów Przymorza, w otoczeniu malowniczych alejek spacerowych, w bliskiej odległości najdłuższej trasy rowerowej i 5 minut od morza…Kompleks Cztery Oceany to miejsce, które spełni oczekiwania osób aktywnych, poszukiwaczy spokoju i harmonii, a także entuzjastów nocnego życia.

 

Apartament urządzony został w stylu klasycznym, dzięki czemu wnętrze jest ciepłe i przytulne. Znajduje się w nim jeden pokój z podwójną rozkładaną sofą, drewnianymi meblami, stołem z 4 krzesłami i telewizorem z płaskim ekranem. Przynależy do niego balkon, na który prowadzą duże przeszklone drzwi. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka z kabiną prysznicową.

 

Apartament przeznaczony jest dla 2 osób, idealny dla gości w każdym wieku oraz o różnych upodobaniach. Ciepły, przytulny i funkcjonalny, w spokojnej, zielonej okolicy.

Podwójna rozkładana sofa

Telewizor

Wifi

Balkon

Zmywarka

Pralka

Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego z pościelą dla dziecka do 2 roku życia, cena: 40 zł

Kompleks „Cztery Oceany” położony jest na Przymorzu – w dzielnicy, znajdującej się w samym sercu aglomeracji.

Połączenie rozwiązań praktycznych z punktu widzenia życia codziennego z ogromnymi terenami zielonymi to z pewnością jedna z największych zalet tego miejsca.

To właśnie temu pejzażowi Przymorze zawdzięcza swoją rosnącą popularność. Tu znajduje się Park im. Ronalda Reagana, miejsce wypoczynku i teren sportowy w otoczeniu natury. Ta niezwykła przestrzeń powstała z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku w każdym wieku i o różnych upodobaniach. Malownicze alejki i trasy prowadzą spacerowiczów wśród drzew, stawów i placów zabaw. Rowerzyści korzystają tu z najdłuższej w Polsce trasy rowerowej, biegnącej wzdłuż plaży, dzięki której do morza można dotrzeć w 5 minut, a do sopockiego molo – w jedyne 20 minut!

Rezerwuj telefonicznie

Kontakt w godz.:  9.00 – 17.00

Kontakt email

justyna@bhrent.pl

Kontakt telefoniczny

Justyna Walaskowska +48 509 870 342

Przy rezerwacji powyżej 7 dni w sezonie od 01 Czerwca do 31 Sierpnia przygotowaliśmy dla Państwa rabat 10%.

Wypełnij formularz