YouTube
Zgłoś Swoją
nieruchomość

Modernistyczne wnętrze urządzone na planie kontrastów – sterylna biel spotyka się z głęboką czernią, a blasku dodają całości minimalistyczne dodatki w kolorze żółtym. Przemyślana koncepcja zaaranżowania przestrzeni dla 2 osób uwzględnia przede wszystkim komfort, wygodę i dobre samopoczucie gości.

 

Apartament Lęborska to jeden pokój z aneksem kuchennym, w którym znajduje się skórzana sofa i stół z dwoma krzesłami. Za niewielką ścianą ukryto we wnęce podwójne łóżko, tworząc tym samym kameralną sypialnię. Z okien i balkonu apartamentu podziwiać można piękne widoki z wysokości 6. piętra. Do dyspozycji gości jest również łazienka z kabiną prysznicową. Apartament jest wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty i naczynia kuchenne.

 

Osiedle zlokalizowane jest w pięknej dzielnicy Oliwa, w sąsiedztwie licznych restauracji, kawiarni i sklepów. Niedaleko stąd do parków, w których można rano pobiegać, a popołudniu przespacerować się cichymi uliczkami. Apartament oddalony jest od plaży niecałe 30 minut pieszo.

Podwójne łóżko

Telewizor

Balkon

Wifi

Zmywarka

Pralka

Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego z pościelą dla dziecka do 2 roku życia, cena: 40 zł

Nowo powstałe osiedle w najbliższym sąsiedztwie Olivia Business Centre, Alchemia i Uniwersytet Gdański. Wykończony i umeblowany we wszystko co niezbędne, wysoki standard. 

Okolica, to miejsce dobrze skomunikowane, w pobliżu dostępna infrastruktura usługowo-handlowa w pełnym zakresie. 

Rezerwuj telefonicznie

Kontakt w godz.:  9.00 – 17.00

Kontakt email

justyna@bhrent.pl

Kontakt telefoniczny

Justyna Walaskowska +48 509 870 342

Przy rezerwacji powyżej 7 dni w sezonie od 01 Czerwca do 31 Sierpnia przygotowaliśmy dla Państwa rabat 10%.

Wypełnij formularz