YouTube
Zgłoś Swoją
nieruchomość

Nowoczesny apartament ukryty w zakątku Gdańska Pomorza na osiedlu Kwartał Uniwersytecki, w miejscu, które doskonale chroni zielone tereny w przestrzeni miejskiej. Stąd niedaleko do Parku im. Jana Pawła II i Parku Prezydenta Ronalda Reagana, skąd widać już piaszczystą plażę i słychać szum fal podmywających Molo Brzeźno. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje i bary oraz ośrodki rekreacyjno-sportowe.

 

Apartament Biały jest miejscem, który szczególnie upodobali sobie miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego i poszukiwacze ciszy i spokoju w centrum tętniącego życia miasta.

 

W apartamencie znajdują się 3 pokoje, w których wakacje lub weekendowy odpoczynek spędzić może 6 osób. W salonie stanęła podwójna rozkładana sofa, regał i komoda z telewizorem. Jest też balkon z przeszklonym oknem z szarymi zasłonami. Dyskretnie ukryto kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz stół z 6 krzesłami. W 2 sypialniach umieszczono podwójne łóżka, a łazienkę wyposażono w kabinę prysznicową i pralkę. Całość utrzymana jest w stonowanych barwach, dzięki czemu apartament jest bardzo jasny.

2 x podwójne łóżko

Podwójna rozkładana sofa

Telewizor

Wifi

Balkon

Zmywarka

Pralka

Mikrofalówka

Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego z pościelą dla dziecka do 2 roku życia, cena: 40 zł

Osiedle Kwartał Uniwersytecki, zlokalizowane w Gdańsku Przymorzu, to idealne miejsce dla osób, które cenią wypoczynek w mieście i jednocześnie poszukują zacisznego kawałka dla swojego wymarzonego  wypoczynku. Gdańsk Przymorze to doskonale rozwinięta i skomunikowana dzielnica. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i centra handlowe, lokale usługowe codziennego użytku oraz ośrodki rekreacyjno-sportowe.

Nowo powstałe Osiedle położone w najbliższym sąsiedztwie Olivia Busines Centre, Alchemia i Uniwersytet Gdański. Apartament znajduje się w centrum Miasta i blisko Morza 🙂

Okolica, to miejsce dobrze skomunikowane, w pobliżu dostępna infrastruktura usługowo-handlowa w pełnym zakresie.

Rezerwuj telefonicznie

Kontakt w godz.:  9.00 – 17.00

Kontakt email

justyna@bhrent.pl

Kontakt telefoniczny

Justyna Walaskowska +48 509 870 342

Przy rezerwacji powyżej 7 dni w sezonie od 01 Czerwca do 31 Sierpnia przygotowaliśmy dla Państwa rabat 10%.

Wypełnij formularz